0908.22

Opracowanie OBPON: Czy z IPR pracodawca może sfinansować całość kwoty łącznie z podatkiem od towarów i usług?

Czy w sytuacji, kiedy pracownik ubiega się o pomoc indywidualną z zakładowego funduszu rehabilitacji osób niepełnosprawnych na cele określone w § 2 ust. 1 pkt 11 Rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Społecznej w sprawie zakładowego funduszu rehabilitacji osób niepełnosprawnych, pracodawca może sfinansować całość żądanej kwoty, włączając w to podatek od towarów i usług?

To jest jedynie wstęp do artykulu. Pelną wersję możesz przeczytać w serwisie informacyjnym pod adresem https://www.obpon.pl/article/217030/show.html.

« powrót